Super Mia: Talentirana koprivnička tenisačica ponovno je briljirala

Mia Gregurina, koprivnička tenisačica, ponovno je ostvarila odličan rezultat na turniru u organizaciji TK-a Prečko.

U skupini 1 pobijedila je s 4:3 i 4:1 Tinu Šplajt iz Zagreba i izgubila 4:1 i 4:1 od Nike Sunare, a drugo mjesto osiguralo joj je plasman u glavni turnir. U glavnom turniru bila je bolja od Paule Ivković te je u napetom polufinalu izgubila od Kaline Kordić s 4:3 i 4:2. U konkurenciji parova, u paru s Petrom Brnić u prvom kolu bile su bolje od drugog para, u polufinalu također bolje, a u finalu su svladale još jedan par te si time osigurale pobjedu u konkurenciji parova. Mia je još uvijek u kategoriji djevojčica do 12 godina, pa ovo predstavlja još veći uspjeh jer je nastupila u konkurenciji sa starijim curama.