Svi putovi danas vode u Imbriovec i Kloštar: Može li Tehničar izvući liverpulsko čudo?

Obje današnje utakmice uzvrata polufinala biti će vrlo zanimljive

Danas od 17.00 sati, na Velikom vrtu u Imbriovcu i igralištu Mladosti u Kloštru Podravskom doznat ćemo koje će dvije momčadi za tjedan dana na Gradskom stadionu u Koprivnici igrati veliko finale Županijskog nogometnog Kupa.

Obje današnje utakmice uzvrata polufinala biti će vrlo zanimljive.

Borac iz Imbriovca protiv Tehničara iz Cvetkovca brani velikih 0:3 iz prve utakmice na cvetkovečkom Starom bregu. Prednost od 0:3 u gostima velika je, po mnogima gotovo nedostižna, no temeljeni na velikom rivalitetu dvaju klubova, i kvaliteti nogometaša Tehničara, Cvetkovčani se nadaju u nogometno čudo.

– Ako je mogao Liverpool, zašto ne bi i mi? Ništa nije gotovo dok se ne odigra svih 180 minuta – istaknuli su Cvetkovčani na facebook stranici kluba pozivajući svoje navijače da u što većem broju ‘okupiraju’ Veliki vrt u Imbriovcu i tako pomognu Kruni Jambrušiću i ostatku momčadi u ‘nogometnom čudu’. Jembrovčani, s druge strane jedva čekaju potvrdu ulaska u finale i nadaju se sigurnom prolasku. S pravom, zato što su potpuno deklasirali protivnika u prvoj utakmici.

Hoće li Kloštar Podravski uspjeti sačuvati prednost protiv Koprivnice?

Na drugoj utakmici koja će se igrati u Kloštru Podravskom također će biti vrlo zanimljivo. Nogometaši Mladosti iz Kloštra Podravskog učiniti će sve da zadrže prednost 1:2 iz prve utakmice protiv trećeligaša Koprivnice. Zeleni muku muče u prvenstvu, svladali su prvaka Cibaliju, ali su nakon par dana do nogu s čak 8:0 potučeni u Čepinu.

Hoće li igrači Koprivnice koji bi se igrama trebali nametnuti Slaven Belupu uspjeti u svojem ‘malom čudu’, pokazati će nadolazećih 90 minuta. Bit će im teško, zato što cijeli Kloštar diše za Mladost i očekuje se velika posjećenost domaćih navijača. Koprivnica ih, na domaćim utakmicama u prosjeku ima dvadesetak, a na gostovanjima niti toliko.