Tenis: Karlo Šifkorn i Kiara Horvat najbolji u bonus turnirima

Teniski klub Koprivnica nakon Lino kupa uspješno je prošlog vikenda organizirao i Hartmann kup za dječake i djevojčice do 10 godina na kojem su nastupila djeca iz cijele Hrvatske. Na turniru kod dječaka, u finalu glavnog turnira pobjedu je odnio Rian Bregović iz Varaždina, pobijedivši Dana Šarića iz Zagreba rezultatom 4:0 i 4:1. Treće i četvrto mjesto podijelili su Ivan Bračko i Nino Vižintin. U koprivničkom finalu bonus turnira Karlo Šifkorn pobijedio je Vida Horvatića Jambora sa 4:2, 2:4 i 8:6. Kod djevojčica, Koprivničanka Laura Šifkorn izgubila je u napetom finalu od Korane Barišić sa 4:1 i 4:2 i zauzela drugo mjesto. Treće i četvrto mjesto podijelile su naša Mia Gregurina i Elena Lautar. U bonus turniru, još jednom domaćem finalu, Kiara Horvat pobijedila je Galu Knežević s 1:4, 4:0 i 7:5.