Teniski turnir u Đurđevcu: Nika Janković i Ivan Jerbić pobjednici

Teniski klub Đurđevac organizirao je turnir za mlade nade u kategorijama do 12 i 14 godina. U kategoriji djevojčica do 12 godina pobjedu je odnijela Zoja Petrović, članica Koprivnice, dok je Nika Rončević, članica Đurđevca treća te Leonarda Željenjak četvrta. Kod dječaka do 12 godina prvo mjesto osvojio je Franko Špehar iz Sirele koji je u finalu pobijedio Adama Markovicu iz Đurđevca, dok su u polufinalu također zaustavljeni igrači đurđevačkog kluba, Petar Ivančić i Mateo Markov. U kategoriji djevojčica do 14 godina prvo mjesto zasluženo je osvojila mlada tenisačica Nika Janković, članica Đurđevca, dok je Hana Šokec osvojila treće mjesto. Kod dječaka, pobjedu je odnio Ivan Jerbić iz Đurđevca. Od đurđevačkih tenisača, u polufinalu su zaigrali i Filip Tomrlin te Dominik Mehkek, dok su na turniru još nastupali Mateo i Karlo Litvić te Patrik Patačko.