Tija Požgaj izvanredna treća u troboju limačica

Atletičarke i atletičari AK-a Koprivnica prošle su nedjelje nastupili u Zagrebu na Dvoranskom prvenstvu Hrvatske u višebojima. Dora Lovrinović osvojila je izvrsno peto mjesto u konkurenciji 28 mlađih kadetkinja. Luka Kolonić bio je sedmi u konkurenciji mlađih kadeta, dok je Ivana Cenko nastupila u konkurenciji kadetkinja. Tija Požgaj postigla je izvanredan rezultat u troboju limačica i osvojila treće mjesto i brončanu medalju. U svakoj disciplini obarala je osobni rekord. Utrku na 60 metara istrčala za 9,21, skok u dalj je skočila 4,15 metara i u bacanju kugle od dva kilograma uvjerljivo je pobijedila s 6,88 metara. U troboju je još nastupila i Karla Obranović, dok je u petoboju za kadete nastupio Luka Kvaternik i osvojio 13. mjesto.