Tin Treščec najuspješniji u plivanju na 1000 metara

Nestrpljivi plivači Ronilačkog kluba Šoderica iz Koprivnice nakon duge stanke konačno su krenuli s plivanjem. U Kostreni je održano prvo kolo kupa Republike Hrvatske u daljinskom plivanju perajama. Natjecalo se deset natjecatelja, od kojih je najuspješniji bio Tin Treščec koji je osvojio prvo mjesto u kategoriji 1000 metara mlađih kadeta. Od ostalih rezultata istaknuli bismo kadetkinje u plivanju na 3000 metara Paulu Radotović koja je osvojila četvrto mjesto i Doru Fucak koja je osvojila 12. mjesto. Od seniora, Mihael Šestak osvojio je četvrto mjesto u plivanju na 3000 metara, Leo Bradić osvojio treće mjesto, a Damjan Koštarić 5. mjesto u kategoriji mlađih juniora u plivanju na 3000 metara. U kategoriji apsolutno na 1000 metara Tin Trešćec zauzeo je drugo mjesto, Jakov Buhinjak peto, Marin Sabol 11. mjesto, Tristan Horvat 12. mjesto i Petar Koluder 13. mjesto. U plivanju na 1000 metara u kategoriji mlađih kadeta treće mjesto pripalo je Marinu Sabolu, dok je Petar Koluder zauzeo četvrto mjesto.