Utrpali osam komada ‘imenjacima’ iz Svibovca

Susret s devet golova vidjeli su navijači u Sesvetama Ludbreškim, a čak osam je završilo u mreži Podravca iz Svibovca. Iznimno raspoloženi strijelci Podravca Kitro nemilice su trpali u utakmici 10. kola 2. ŽNL središta Varaždin i na kraju slavili rezultatom 8:1, a polovicu golova zabio je Igor Prebegović.

Osim njegova četiri gola, na listi strijelaca našli su se Filip Vagjunec, Matija Zelenc, Luka Vagjunec i Vedran Meznarić, dok je počasni gol za goste u 82. minuti postigao Mihael Matučec. Treba napomenuti kako je utakmica bila jednosmjerna od samog starta, a već je nakon 45 minuta na semaforu stajalo 6:0 pa je do kraja samo bilo pitanje konačnog rezultata. U idućem kolu Podravac Kitro pun samopouzdanja ide u goste ekipi Nove Vesi.