Uvjerljive pobjede Đurđevčanki i Linica

Rukometašice Đurđevca u petom su kolu Druge hrvatske lige Sjever s uvjerljivih 37:26 pobijedile Garešnicu. Samo u prvih deset minuta Garešničanke su držale rezultatski priključak, a nakon toga Đurđevčanke su zaigrale agresivnije u obrani te se do isteka poluvremena odlijepile na plus sedam. U nastavku Đurđevčanke su s lakoćom kontrolirale igru i rezultat, a na kraju su slavile s plus 11. Podravka Lino bez većih je poteškoća nadigrala Koku II i upisala pobjedu 38:30. Linice su od početka igrale u željenom ritmu pa njihova pobjeda ni u jednom trenutku nije bila upitna. Pitomača je, pak, na gostovanju u Osijeku kod Olimpije pretrpjela poraz 31:30. U neizvjesnoj završnici Pitomačanke su imale čak tri napada za podjelu bodova, no na kraju ipak nisu uspjele zabiti gol i doći do remija.