ZAVRŠENA UTAKMICA Cibalija posramila nikad lošiji Slaven na Gradskom stadionu: Slaven – Cibalia 0:2

0:1 Mazalović 26' (11m), 0:2 Mišić 35'

Autor: podravski.hr — 09.03.2013. / 14:59 Sport

90 + 2′ – Završena utakmica. Slaven poražen od Cibalije

90′ – Igraju se dvije minute sudačke nadoknade

81′ – Poništen gol za Cibaliju: Jurić dugačkom loptom pogađa gredu, lopta se odbija Puljiću koji je posprema u mrežu, no linijski sudac je dosudio zaleđe

78′ – Izmjena za Cibaliju: Umjesto Filipovića ulazi Terzić

77′ – Tu stvarno više ne znaš tko je lud, zbunjen i normalan, prokomentirao je naglas još jedan navijač Slavena. Mi bi dodali još kojekaj…

74′ – Slaven igra vrlo loše i nesigurno, drugom dijelu nisu učinili ništa spomena vrijedno

70′ – Izmjena za Cibaliju: Izašao Bartolović, umjesto njega u igri Puljić. Bartolović pri izlasku zaradio veliki pljesak domaćih navijača

66′ – Dvostruka izmjena za Slaven: Izašli Šaban i Vugrinec, ulaze Grgić i Pilipović. Dobra izmjena podrugljivo su prokomenitrali dečki ispod novinara

65′ – Dva mjeseca bi ja njima dao samo da mi štopaju loptu – prokomentirao je igru Slavnaša navijač podno novinarskih mjesta

48′ – Počela kiša u Koprivnici što će sigurno otežati Slavenu da spasi loš dojam iz prvog dijela

46′ – Nastavljena utakmica: Umjesto Batarela u igru ušao Glavica

ferencina
Trener Slavena Roy Ferenčina i njegov pomoćnik Pavo Crnac razmišljaju kako u nastavku

45+1′ – Završeno poluvrijeme na Gradskom stadionu

38′ – Nakon gola nogometaši Cibalije ‘rasturaju’ Slavnaše koji od početka utakmice nisu učinili gotovo ništa. Trener Slavenaša Ferenčina pokunjeno sjeo na klupu

ultras

58′ – Izmjena kod Cibalije: Izlazi Mazalović, ulazi Jurić

35′ – GOOL ZA CIBALIJU Centaršut Filipovića Mišić glavom posprema u mrežu

31′ – Mrtva prilika za Cibaliju – Matoš izbjegao ofsajd zamku, Purić mu izbio loptu u zadnji tren

29′ – Slavenaši djeluju izgubljeno na terenu

26′ – GOOOL ZA CIBALIJU Slaven gubi: Mazalović s bijele točke dovodi Vinkovčane u vodstvo

24′ – JEDANAESTERAC NA GRADSKOM STADIONU I CRVENI KARTON MARASU Nakon ubačaja Mišića s lijeve strane pred Filipovićem Maras rukom odnosi loptu. Sudac mu dodjeljuje drugi žuti karton. Prvi je dobio u 5. minuti zbog prigovora

17′ – Komentar s tribine: Plavi, kaj stojimo,idemo!

13′ – Prva progoda i za Vinkovčane. Bartolović izvodi korner, Mazalović glavom puca neometan pored gola

4′ – Prva stotpostna prilika Slavena. Nakon centaršuta Marasa Rak s pet metara malo iskosa ne pronalazi put do mreže

1′ – Počela utakmica na Gradskom stadionu. Od prve minute nakon duge ozljede nastupa veznjak Ante Batarelo

tribina slaven

Sportski pozdrav s Gradskog stadiona u Koprivnici gdje od 15:00 sati Slavenaši igraju protiv vinkovačke Cibalije u sklopu 23. kola 1. HNL. Slaven nakon gotovo nikakvog učinka u prva tri proljetna kola traži pobjedu pritv ‘fenjeraša’.

SASTAVI
SLAVEN: Rodić, Kokalović, Šaban, Delić, Vugrinec, Purić, Bubnjić, Rak, Jugović, Maras, Batarelo. KLUPA: Pelin, Pilipović, Grgić, Glavica, Herent, Jelavić, Geng. TRENER: Ferenčina

CIBALIA: Matković, Mišić, Matoš, Bartolović, Župarić, Mitrović, Miloš, Filipović, Vitaić, Rugašević, Mazalović. KLUPA:Paradžiković, Puljić, Koledić, Jurić, Čulić, Terzić, Vidović. TRENER: Bojko

IZ GRADSKOG STADIONA U KOPRIVNICI IZVJEŠTAVAJU NIKOLA WOLF I KARLO EISENBEISSER

Podijeli:Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn