DRUGI PROLJETNI REMI SLAVENA Golman Mikulić spasio Osječane od poraza

Najbolju priliku za Slaven imali su u 87. minuti Jelavić i Delić, no golman Osječana udarac Jelavića je refleksno pročitao, a Delić je iz blizine pucao pored gola

Autor: podravski.hr — 15.03.2013. / 16:56 Sport

90+4′ – Završena utakmica bez pobjednika

90+3′ – Žuti karton Osječanu Blatnjaku zbog zadržavanja

90+2′ – Izmjena za Osijek: Izlazi Pongračić, ulazi Krstanović

90+1′ – Žuti karton Kokaloviću zbog prigovora i golmanu Osijeka Mikuliću zbog zadržavanja

90′ – Igra se 2 minute sudačke nadoknade

89′ – Izmjena za Osijek: Ulazi Zulim, izlazi Kvržić

87′ – Mrtva prilika za Slaven: Ubacio je Barić, najprije Jelavić glavom pogađa golmana, lopta se odbija Deliću kojem je bilo teže promašiti nego pogoditi, no lopta je prošetala pored gola iako su je svi s tribine već vidjeli u mreži

81′ – Izmjena za Slaven: Izlazi Rak, ulazi Glavica, netom prije zbog prigovora Purić zaradio žuti zbog prigovora

sudac
Sudac Marić bez ozbiljnijeg posla na Gradskom stadionu

80′ – Deset minuta do kraja utakmice, a Slavenaši ne znaju kako prema naprijed

75′ – Ipak zamjena za Slaven: Izlazi Pilipović, ulazi Barić

73′ – Pilipović se ipak vratio u igru iako je Rodić treneru Soviću pokazao da ga zamjeni

72′ – Pilipović se ozlijedio, traži se zamjena. Slaven trenutno bez ponajboljeg igrača na terenu

70′ – Prva izmjena za Slaven: Ulazi Jelavić umjesto Šabana

68′ – Delić glavom puca preko gola nakon ubačaja Raka

67′ – Dečki ispod novinarske lože se smrzli, bez zanimljivih komentara, osim psovki koje baš i ne smijemo ubilježiti

66′ – Prva izmjena na utakmici: Izlazi Perošević, ulazi Glavaš za Osijek

64′ – Slaven je mrvicu opasniji nego inače, no bez realizacije. Šaban puca u golmana Osijeka Mikulića

55′ – Peroševiću žuti karton zbog udaranja Kokalovića

53′ – Nakon nekoliko pokušaja Slavenaša, igra se preselila pred gol Rodića. Osječani izvode svoj osmi korner, no obrana Slavena to rješava

46′ – Nastavljana utakmica na Gradskom stadionu bez izmjena igrača

trener
Novi trener Slavena u brizi, igrači bez ideje prema naprijed

45′ – Završeno poluvrijeme na Gradskom stadionu. Slaven bez udarca po golu Osijeka

35′ – Pred šesnaestercom Purić srušio Peroševića, slobodni udarac izvodi Pušić ali u živi zid Slavena

32′ – Nakon pola sata igre utakmica je poput terena – nikakva

27′ – Prva prilika za Osijek: Pušić uputio centaršut s lijeve strane, Blatnjak puca glavom neometan pored gola

24′ – Bez prave prilike na utakmici

kohorta
Najzapaženiji na utakmici gostujući navijači

16′ – Delić i Šaban izbjegli offside zamku, golman Osijeka primoran loptu izbaciti u korner. No, Slavenaši su sprtljali i poklonili loptu gostima

11′ – Prva poluprilika na utakmici: Rodić odnosi loptu pred Peroševićem

8′ – Igra se vrlom loše i nepovezano, Slavenaši imaju više loptu u nogama, a najaktivniji pojedinac susreta je na trenutke trener Slavena Sović koji viče na svoje igrače iz svojeg trenerskog prostora

1′ – Počela utakmica na Gradskom stadionu. Vrijeme je izuzetno hladno, a teren na rubu regularnosti odigravanja utakmice

detalj
Jedino je loža bila donekle puna

Sportski pozdrav s Gradskog stadiona u Koprivnici gdje pred par stotina gledatelja Slavenaši dočekuju Osijek. Uzdrmani porazom na domaćem terenu protiv Cibalije zbog kojeg je s klupe morao otići Roy Ferenčina, Slavenaši traže svoju prvu pobjedu u proljetnom dijelu prvenstva dok Osječani dugo mne znaju za pobjedu na Gradskom. Kod Slavena nedostaju kartonirani Maras i Bubnjić i ozlijeđeni igrači.

SASTAVI
SLAVEN: Rodić, Pilipović, Kokalović, Jugović, Šaban, Brlek, Delić, Purić, Rak, Geng, Pranjić. KLUPA: Pelin, Senić, Glavica, Barić, Herent, Jelavić i Batarelo.
TRENER: Roman Sović

OSIJEK: Mikulić, Kurtović, Pušić, Blatnjak, Perošević, Lešković, Ibriks, Pongračić, Kvržić, Smoje, Leko. KLUPA: Lisjak, Jakovljević, Aleksić, Glavaš, Zulim, Tomašević i Krstanović.
TRENER: Stanko Mršić

S Gradskog stadiona izvještavaju Nikola Wolf i Karlo Eisenbeisser

Podijeli:Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn