ZAVRŠENA UTAKMICA Slabiji Inter iščupao bod na Gradskom stadionu u Koprivnici

1:0 (Rak 2'), 1:1 Oršić (6'), 2:1 Purić (14'), 2:2 Oršić (73')

Autor: podravski.hr — 23.02.2013. / 14:50 Sport

90+3′ – Gotova utakmica na Gradskom stadionu. Nogometaši Intera izvukli bod od boljeg Slavena

90+1′ – Izmjena za Inter: Izlazi Hadžić, ulazi Hajdradinović

90′ – Sudac cjepka igru i sudi prekršaje za Slaven iako je trebao pustiti igru. Komentar s tribine: “Sudac pa nismo tebe došli gledati!”. Igra se 3 minute sudačke nadoknade

89′ – Stopostotna prilika za Inter: Purić pred Kramarićem izbio loptu s gol crte. Zamalo su gosti iz svoje treće prave prilike postigli treći gol na utakmici

84′ – Izmjena za Slaven: Izlazi Delić, ulazi Šaban

78′ – Dvostruka izmjena: Izlazi Geng, ulazi Brlek za Slaven, za Inter ulazi Kramarić umjesto Budimira

73′ – GOOOL ZA INTER Oršić postiže zgoditak nakon dodavanja Šarića. Nogometaši Intera, iako inferiorni tijekom većine susreta, pronašli pukotinu u dotad dobroj obrani Slavena

72′ – Izmjena za Slaven: izlazi Rak, ulazi Glavica

71′ – Navijači Intera vrijeđaju domaće: “Podravske p…” ori se Gradskim

66′ – Izmjena za Inter: Izašao Mlinar, ušao Vujčić

58′ – Rak pogodio prečku nakon dodavanja Vugrinca. Loptu je na sredini uzeo Delić. Slaven nakon 13 minuta nastavka mnogo bolja momčad na terenu. Dečki uklizavaju, bore se za svaku loptu

46′ – Stopostotna prilika za Slaven. Maras odlično izveo korner, Vugrinec puca tik pored gola Intera

45+1′ – Završeno poluvrijeme na Gradskom stadionu. Slaven zasluženo vodi 2:1 golovima Raka i Purića

39′ – Stopostotna prilika Delića nakon ubačaja Purića, koji je zajedno s Jugovićem daleko najsigurniji na terenu među Slavenašima

36′- Igra se otvoreno s jedne i druge strane. Slavenaši su konkretniji, no ni Inter nije za odbaciti. Igru suđenjem čestih prekršaja uglavnom u korist Intera cijepa sudac Strahonja na što gledatelji protestiraju i štošta mu viču. Jedna od najzanimljivijih psovki: “J… te Širić i svi njegovi tamburaši”

24′ – Nakon nekoliko zaista čudnih odluka suca Strahonje na štetu Slavena s tribina se čuo povik navijača: “Nas si tu došel j….. konju jedan”

14′ – GOOOL ZA SLAVEN Novinićevu povratnu loptu je na rubu 16 metara prihvatio Purić i pogodio nebranjeni dio mreže Delača. Brzo su se Slavenaši vratili u igru

6′ – GOOOL ZA INTER – Dugačku loptu Pokrivača Slavenaši su ispratili pogledom, lopta je stigla do Hadžića koji je iz blizine pogodio prečku. Lopta se odbila Oršiću koji je iz blizine loptu pospremio u mrežu

2′ – GOOOL ZA SLAVEN – Novinić je iščeprkao loptu, dodao je Vugrincu koji je loptu poslao udesno Raku. Napravio je korak u stranu i ušao u kazneni prostor te zatresao za 1:0

1′ – Počela utakmica na Gradskom stadionu u Koprivnici pred 400 – tinjak najvjernijih kibica Slavena i pedesetak navijača Intera

Dobar dan s Gradskog stadiona u Koprivnici gdje od 15:00 sati utakmicu igraju nogometaši Intera protiv gostiju iz Zaprešića.
Nogometaši Intera samo su jednom slavili na Gradskom. Odigravanje utakmice bilo je pod velikim upitnikom jer je novih 20-tak centimetara snijega napravilo velike poteškoće na terenu. Od jutra su djelatnici tehničke službe čistili teren, potpomognuti kadetima i juniorima Slavena, a pripomogli su i nogometaši Koprivnice. Čak su u klubu pozvali građane da za besplatnu ulaznicu pomognu čistiti snijeg.

Sastavi
Slaven : Pelin, Kokalović, Jugović, Delić, Vugrinec, Purić, Rak, Novinić, Geng, Pranjić i Maras. Klupa: Rodić, Pilipović, Šaban, Brlek, Glavica, Barić i Jelavić. Trener: Roy Ferenčina.
Inter: Delač, Radojičić, Batur, Budimir, Mlinar, Herceg, Šarić, Filipović, Oršić, Pokrivač i Hadžić. Klupa: Čavlina, Bagarić, Rundić, Kramarić, Šimić, Hajradinović, Vujčić. Trener: Borimir Perković.

S Gradskog stadiona izvještavaju Nikola Wolf i Karlo Eisenbeisser

Podijeli:Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn