Varaždinci napunili mrežu Virovaca

Podravac je u 18. kolu Treće hrvatske lige Sjever na gostovanju u Varaždinu pretrpio visok poraz 6:0 od Varteksa. Varaždinci su mrežu Virovaca načeli u 26. minuti kad je Horaček bio neumoljiv za 1:0.

Samo dvije minute nakon toga Virovci su imali priliku za izjednačenje, no Furmek nije uspio nadmudriti domaćeg vratara. U 33. minuti Varaždinci su izigrali obranu Podravca, a Kukec je zabio za 2:0.

Leon Benko u završnici prvog poluvremena iskoristio je novu priliku Varteksa i zabio za 3:0. I u drugom poluvremenu Varaždinci su dominirali terenom, a njihove tri najbolje prilike u golove za konačnih 6:0 pretvorili su Horaček, Mauro Benko i Novko.