“Vatreno” već na početku: Veliki preokret Plitvice

Ždrijeb je htio da se već u prvom kolu nastavka 1. ŽNL Varaždin u lokalnom derbiju susretnu dva ‘ludbreška’ kluba Plitvica iz Selnika i Mladost iz Sigeca Ludbreškog. Gosti su bili energičniji u prvih pola sata igre i poveli 2:0 golovima Tonija Klarića i Saše Zlatara i činilo se da će domaća ekipa doživjeti rezultatsku katastrofu. Međutim, Plitvici je u posljednjoj minuti 1. poluvremena opravdano dosuđen penal koji je sigurno realizirao Ivan Međimorec. U 2. poluvremenu gosti su energetski pali, a domaći zaigrali puno bolje i potpuno preokrenuli rezultat. Za konačnih 3:2 zabili su Dominik Masten i Leon Pujić. U sljedećem kolu Plitvica gostuje kod Slobode u Tužnom, a Mladost dočekuje Obreš iz Svetog Ilije. (dv)