Velik uspjeh: Boksačicama koprivničkog Davida tri zlata i bronca

Boksači koprivničkog kluba David tijekom prošlog vikenda vrlo uspješno nastupili su na državnom prvenstvu u boksu za sve žene i mlađe seniore. Marta Kukec ponovno je postala državna prvakinja u kategoriji do 40 kilograma te osvojila pehar za najbolju mlađu kadetkinju na prvenstvu.

Gabriela Vencel postala je državna prvakinja u kategoriji do 48 kilograma te je proglašena najboljom kadetkinjom prvenstva, a naslovom državne prvakinje okitila se i Dorotea Vencel u kategoriji do 51 kilogram. Tia Zamljačanec nažalost nije imala protivnicu u svojoj kategoriji do 46 kilograma pa se morala natjecati težoj kategoriji u kojoj je poražena u polufinalu nakon kojeg je osvojila brončanu medalju.

Andrija Lončar nažalost je izgubio te se nije uspio plasirati dalje kako bi osvojio medalju.

– Pohvalio bih naše cure te smo spremni za nove pobjede u nadolazećem prvenstvu – radostan je bio čelnik Boks kluba David, Dražen Kuhar.