Velika FOTOGALERIJA iz Ivanca: Sloga potopila Lipu

U još jednoj uvjerljivoj nogometnoj predstavi Sloga je na domaćem terenu s uvjerljivih 7:1 nadigrala Lipu iz Hlebina.

Od samog početka utakmice bila je vidljiva golema razlika u kvaliteti ovih dviju momčadi, a gosti, uvjereni da se mogu ravnopravno nositi s domaćinom, svoju su visoko postavljenu obranu skupo platili već u drugoj minuti. Konjević je pronašao Sinanija koji se oslobodio svog čuvara i rutinirano poentirao za 1:0. Hlebinčani se još nisu ni snašli, a već je i drugi topnik Ivančana podesio svoje nišanske sprave u sedmoj minuti.

Nakon što je postigao pogodak, Rac je pokazao da se ni u ulozi asistenta ne snalazi ništa lošije pa je kolegi u napadu do kraja susreta u četiri navrata servirao lopte koje je samo trebalo pospremiti u mrežu. Naravno da takvu prigodu vrsni strijelac poput Sinanija nije propustio i s pet pogodaka prometnuo se u igrača utakmice.

Drugo poluvrijeme ponudilo je znatno slabiji ritam utakmice jer su se Ivančani zadovoljili visokim vodstvom, pa su i gosti uspjeli u nekoliko navrata zaprijetiti vrataru Flanjku kojemu su u smiraj utakmice iz kontranapada preko Gregla uspjeli postići počasni zgoditak za konačnih 7:1. (ss)

SLOGA – LIPA 7:1

SLOGA: Flanjak, Podraniy (od 72. Štajminger), Kešinović, Međimurec, Rac, Hezler (od 46. Tomić), Konjević (od 80. Slatina), Komes (od 46. Lončar), Mikulinec, Ivančić (od 58. Stojanović), Sinani. Trener: Dejan Ruk.

LIPA: Štander (od 46. Božić), Posavec, Štrkalj, Heged, Bukvić, Kovač (od 46. Nemec), Gregl, Gaži, Bači (od 46. Jalševec), Kolarić (od 73. Alduk), Šimunić (od 46. Ritoša). Trener: Dražen Dlaka.

KOPRIVNIČKI IVANEC – Igralište Sloge. Gledatelja 100. SUDAC: Tomislav Hlevnjak (Herešin). POMOĆNI: Mađerić i Grčić. STRIJELCI: 1:0 Sinani (2), 2:0 Rac (7), 3:0 Sinani (19), 4:0 Sinani (24), 5:0 Sinani (42), 6:0 Rac (44), 7:0 Sinani (66), 7:1 Gregl (87). ŽUTI KARTONI: Međimurec (85) – Sloga; Heged (44), Bači (45) – Lipa. IGRAČ UTAKMICE: Alberto Sinani (Sloga).