Veliki turnir mlađih uzrasta: Ludbreška Podravina ugostila čak 20 ekipa

Ludbreška Podravina bila je domaćin velikog turnira ekipa mlađih uzrasta na kojem su se okupile čak 22 momčadi. Tako su na ludbreškom stadionu nastupile ekipe U-7 i U-9. U ovom nogometnom druženju bio je izražen i natjecateljski karakter turnira te su klinci dali sve od sebe kako bi se u što boljem svjetlu pokazali svojim trenerima, ali i roditeljima koji su ih u velikom broju došli bodriti.

Na kraju je u kategoriji U-7 prvo mjesto osvojila ekipa Mladost Prelog, drugi je bio Graničar Đurđevac, treća Sloga Čakovec i četvrti domaćini Podravina Ludbreg. U starijem uzrastu, onom U-9, Sloga iz Čakovca bila je najbolja, drugo mjesto osvojilo je Međimurje – crveni, treći su bili mladi nogometaši Mladosti iz Preloga, a četvrta ekipa Međimurje – žuti.