Virovci remizirali u Svetoj Mariji

Podravac je u prijateljskoj utakmici u Svetoj Mariji remizirao 1:1 protiv domaće Mladosti. Domaćin je poveo u 15. minuti, a nakon toga Virovci su imali terensku premoć i preko Kovačića u 30. minuti stigli do izjednačenja. U samoj završnici prvog poluvremena Podravac je propustio dvije izgledne prilike, dok je u drugom poluvremenu trener Valentin Knapić pružio priliku za dokazivanje kadetima.

-Tjedan u kojem smo odlično radili zaključili smo dobrom predstavom u Svetoj Mariji. Iako su igračima noge još uvijek teške, u prvom poluvremenu izgledali smo odlično i pokazali da možemo nadoknaditi odlazak ključnih igrača iz prošle sezone – kaže Valentin Knapić.

Momčad je dobila dva nova pojačanja, Dominika Hontića i Tomislava Janeša koji su prošli Školu nogometa Slaven Belupa.

-Vjerujem da će Dominik i Tomislav opravdati očekivanja i da će se bez obzira na svoju mladost pokazati kao prava pojačanja – dodaje Knapić. Novu prijateljsku utakmicu Podravac igra u srijedu u 18 sati u Virju protiv Prekodravca iz Ždale, dok će u subotu u 17 sati Virovci gostovati u Drnju kod Tomislava.