Virovci s lakoćom pobijedili Varaždince

Košarkaši Podravca u zaostaloj su utakmici četvrtog kola Druge hrvatske lige Sjever s lakoćom nadigrali varaždinsku Vindiju i upisali uvjerljivu pobjedu 105:77.

Virovci su u prvom poluvremenu stvorili prednost od devet koševa, a sve dvojbe oko pobjednika riješili su u trećoj dionici u kojoj su zaigrali agresivnije u obrani. Odličnim napadačkim rolama Stefana Zadravca, Odobašića i Šestaka u 27. minuti Virovci su se odlijepili na plus 23.

Uvjerljivo vodstvo omogućilo je Virovcima da zaigra i rezervna petorka. Na kraju su se svi igrači Podravca uspjeli upisati u listu strijelaca te su domaći košarkaši premašili i brojku od sto postignutih koševa i slavili s uvjerljivih plus 28.