Virovci u samoj zaršnici ostali bez vrijednog trofeja

Košarkaši Podravca u finalu Kupa regije Sjever u dramatičnoj završnici pretrpjeli su poraz 100:103 od Međimurja. Čakovčani su sve do završne četvrtine imali vodstvo koje se kretalo od dva do devet koševa.

Uporni Virovci uspjeli su u 38. minuti doći do vodstva 91:89, no u završne dvije minute Međimurci su bili mirniji i s(p)retniji te su na kraju upisali pobjedu. U finalu županijskog Kupa Podravac je u Križevcima s visokih 65:99 pobijedio Radnik. Samo u prvoj četvrtini Križevčani su bili ravnopravan protivnik, a nakon toga Virovci su ubacili u petu brzinu pa je njihova prednost stalno rasla, a na kraju su se zaustavili na plus 34.