Virovke u završnici potopile Brod

Košarkašice Podravca u trećem su kolu Prve hrvatske lige u neizvjesnoj završnici pobijedile Brod 63:61. Virovke su u prvom poluvremenu dominirale pod oba obruča i u tri navrata imale su plus 15, a na predah su otišle s vodstvom od 35:27. Sve do završne četvrtine Podravac je držao plus od osam koševa.

Uporne Brođanke uspjele su u 35. minuti uloviti rezultatski priključak, a uoči same završnice imale su i minimalno vodstvo. Ipak, u ključnim trenucima Virovke su imale potrebnu mirnoću te su u završne dvije minute ponovno preuzele vodstvo i na kraju upisale pobjedu. Za Podravac su pod vodstvom Ivice Molnara igrale: Antonija i Katarina Krstanović, Emanuela Hladnić, Marta Hrastić, Diana Bušić, Lucija Nikšić, Dunja Posavec, Ana Brezak, Simona Vincek, Leona Špoljarić i Ema Cik.