Visok poraz Podravke, ozljeda Dejane

Podravka Vegeta danas je doživjela visok poraz u zaostaloj utakmici 9. kola Lige prvakinja u kojoj je u Moskvi bila formalni domaćin.

Kvalitetna ekipa CSKA ostvarila je pobjedu rezultatom 36:20, poluvrijeme 16:10. U prvom poluvremenu Koprivničanke su još donekle parirale, ali u nastavku nisu izdržale jak ritam te su očekivano potonule.

Trener Saračević iskoristio je ovaj susret kako bi dao priliku i igračicama koje inače manje igraju, a problem bi mogla biti ozljeda koju je krajem prvog poluvremena doživjela Dejana Milosavljević.

Najbolja Podravkašica ozlijedila je prst, nije igrala u drugom poluvremenu, a težina ozljede zasad nije poznata.

Podravka u subotu u Koprivnici dočekuje Györ.