Visok poraz Podravke u Danskoj

Rukometašice Podravke Vegete visoko su poražene u nastavku Lige prvakinja na gostovanju kod danskog Odensea. Domaćin je bio puno bolji te je ostvario uvjerljivu pobjedu rezultatom 35:20 (18:10).

Loše je Podravka otvorila prvo poluvrijeme, još lošije ga je zaključila. Ipak, najgore razdoblje igre Koprivničanki bilo je u prvih 10 minuta nastavka, kad nisu postigle ni pogotka.

Podravka i dalje ima samo jednu pobjedu u skupini Lige prvakinja, a sljedeće nedjelje će u važnoj utakmici u Koprivnici dočekati rumunjsku Valceu.

Minuta šutnje za Marina Pucara uoči početka utakmice

Uoči utakmice održana je minuta šutnje za preminulog predsjednika Uprave Podravke Marina Pucara, a igračice iz Koprivnice na dresovima su imale crne trake.

PODRAVKA VEGETA: Ećimović, Dumanska (9+3); Zadravec 3, Turk 1, Beganović 1, Karlovčan 1, Popović 1, Milošević 3, Džono, Milosavljević 5(4), Mugoša 1, Franušić, Buljan, Bancilon, Tsakalou 1, Carlos 3.