Žabnjani se pred kraj spasili od poraza

Vrlo živu i zanimljivu utakmicu odigrali su u subotu u Koprivnici nogometaši Miklinovca i Tomislava Radnika iz Svetog Ivana Žabna. Utakmica je na kraju završilo neriješeno 2:2, a za trobodom više mogu žaliti domaći nogometaši koji su dva puta vodili, no Žabnjani su ih uspijevali stići i poravnati.

Nakon ujednačenog prvog dijela koje je završilo bez golova, poveli su domaći u 51. minuti preko Luke Šarlije. Izjednačio je u 72. minuti Josip Markešić, no samo tri minute kasnije, u 75. minuti domaće je novo vodstvo doveo Milan Manojlović. No, nogometaši Miklinovca nisu uspjeli zadržati stečenu prednost do kraja utakmice. U 87. minuti za Tomislav-Radnik izjednačio je Dejan Kusobrak i tako spasio svoju momčad od poraza.