Zadrugar ne spušta ručnu: Novi hat-trick Bojana Vručine

Iako je Zadrugar iz Hrastovskog već osigurao titulu naslova prvaka u Drugoj ŽNL Varaždin, i dalje ne staju s visokim pobjedama. U 26. kolu pobijedili su Dinamo 01 iz Vrbanovca rezultatom 6:3. Početak utakmice pripao je gostima iz Vrbanovca koji su zabili dva gola. Najprije je u 22. minuti precizan bio Luka Levatić, da bi samo četiri minute kasnije isti igrač udvostručio prednost gostiju.

Zadrugar tada kreće u svoj ritam pa najprije u 31. minuti na 1:2 smanjuje Patrik Mraz, a onda u 38. minuti Dario Struški pogađa za izjednačenje te se tim rezultatom otišlo na predah. U drugom poluvremenu domaćini rade potpuni preokret s još dva pogotka pa tako u 53. minuti za 3:2 gol zabija Bojan Vručina, a svojim drugim golom na 4:2 povisio je Dario Struški.

Malu nadu za Dinamo 01 pružio je gol Nikole Levatića iz kaznenog udarca u 87. minuti susreta, no do kraja je Zadrugar potvrdio svoju pobjedu i to najprije u 89. minuti kada je precizan ponovno bio Bojan Vručina, a onda je u sudačkoj nadoknadi Vručina iz kaznenog udarca upisao pogodak za konačnih 6:3, a na svoj račun još jedan hat-trick.