Ždalčani slavili u Peterancu: Vodili i na kraju skoro prokockali pobjedu

Nogometaši Prekodravca slavili su 2:3 na gostovanju u Peterancu kod Panonije. Vodili su Ždalčani 0:3, no Peterančani su, kako je utakmica odmicala, polako stizali i stigli do 2:3 u 90. minuti susreta. Tko zna, možda da se utakmica igrala malo duže, možda bi Peterančani i stigli do izjednačenja, no ovako su morali se nakloniti i stisnuti ruku boljem protivniku koji ih je ‘našamarao’ do 68. minute s tri gola. Prvi gol postigao je Kopornić u 16. minuti, a tim se rezultatom otišlo na odmor. U 58. minuti na 0:2 iz penala povisio je Pavećić, a u 68. minuti na 0:3 je poentirao Sonarić. Peterančani su se probudili nakon što je u 78. minuti na 1:3 smanjio Blažotić, a konačnih 2:3 u 90. je minuti postavio Mario Kovaček.