Zekić u premijeri upisao remi s Radnikom

Jučer je u Križevcima novi trener Slaven Belupa Zoran Zekić imao ‘premijeru’ u prijateljskoj utakmici protiv Radnika. Križevački trećeligaš pokazao je zavidnu formu i nakon dvije uvodne pobjede u prvenstvu uspio izboriti remi protiv Slavena. Utakmica je završila 2:2, a prvi pogodak djelo je Romana Lisjaka koji se u Križevcima nalazi na posudbi upravo iz Slaven Belupa. Na 2:0 povisio je Marko Nikolić koji je bio precizan u 26. minuti.

Slaven je vodstvo smanjio pogotkom stopera Matka Zirduma u 38. minuti, a početkom drugog poluvremena konačnih 2:2 postavio je Nedim Hadžić. Do kraja utakmice nije bilo pogodaka, Križevčani su sačuvali svoju mrežu i mogu biti jako zadovoljni pred vikend kada ih čeka utakmica 3. kola 3. hnl sjever u sklopu koje gostuju u Virju kod Podravca. S druge strane Slaven Belupu predstoji puno posla tijekom reprezentativne stanke uzevši u obzir novog trenera i četiri nova igrača.