Ženski nogomet, 2. HNL: Koprivničanke sredile Višnjevac!

Igračice Ženskog nogometnog kluba Koprivnica u nedjelju su ostvarile uvjerljivu pobjedu u utakmici 12. kola Druge hrvatske nogometne lige za žene, skupina B. Na terenu NK-a Starigrad Koprivničanke su bile bolje od Višnjevca rezultatom 4:1, poluvrijeme 1:0.

Ekipa koju vodi trener Igor Sedlanić prikazala je dobru igru, a u prednost je stigla u 21. minuti pogotkom Mateje Videc. Sljedeća dva pogotka postigla je Doroteja Bojko, koja je zatresla mrežu u 46. i 55. minuti.

Gošće su smanjile preko Josipe Poč u 63. minuti. Konačnih 4:1 postavila je u 80. minuti iz kaznenog udarca domaća kapetanica Mateja Videc, koja se bori za naslov najboljeg strijelca u drugoligaškoj konkurenciji. Za Koprivnicu su nastupile: Škafar, Kurtanjek, Imbriovčan, Godinić, Baršić, Videc, Brkić (od 81. Dražetić), Bojko (od 72. Pavlović), Bešenić (od 61. Pleić), Erhatić (od 81. Crnčić), Kušteljega.