Zlato i dvije bronce u rukama koprivničkih hrvača

Na održanom prvenstvu Hrvatske u Zagrebu u hrvanju grčko-rimskim stilom u uzrastu mlađih seniora, pod vodstvom trenera Ivana Lončarića, tročlana ekipa Podravke ide doma s jednim zlatom i dvije bronce.

Koprivnički hrvači u dvorani Peščenica

Po dvanaesti put, Filip Verčević osvojio je naslov prvaka u kategoriji do 67 kilograma. Valent Delimar nastupio je također u istoj kategoriji te je s dvije pobjede i jednim porazom osvojio broncu. Istu je osvojio i Alen Nogić nastupom u kategoriji do 72 kilograma.

Zaslužena postolja Koprivničkih hrvača

Ekipa Podravke u ukupnom ekipnom poretku, u konkurenciji sa 67 hrvača tako se plasirala na odlično peto mjesto.