Zna se tko je gazda u Drnju: Na Parku prinčeva Tomislav bolji od Virovaca

U pripremnoj utakmici na drnjanskom Parku prinčeva snage su ove nedjelje odmjerili domaćin četvrtoligaš Tomislav i trećeligaš Podravac iz Virja.  U utakmici u kojoj je bilo pregršt prilika obje momčadi prikazale su dobru pripremljenosti, posebno s obzirom na rani stadij priprema.

Posebice se to odnosi na Tomislav, kojemu je ovo prva pripremna utakmica. Igra je bila dinamična i žustra, gotovo na razini prvenstvene utakmice. Poveli su domaći već u petoj minuti. Pojačanje Tomislava, Sinani, koji igra na mjestu špice, spustio je loptu za Ivančića koji je ubacio, a Petran je iz drugog pokušaja nakon obrane vratara pospremio loptu u mrežu.

Do kraja poluvremena gosti su bili nešto bolja i opasnija ekipa, ali nisu uspjeli postići pogodak. Rezultat je poravnao  Hrženjak u 55. minuti lijepim udarcem. U drugom dijelu ekipe su bile podjednaka, a domaćini su imali više izglednih prilika. Pobjedu je domaćinima donio sjajno krilo Ivančić, koji se u 66. minuti oslobodio svojeg čuvara i poslao nebranjivu loptu u mrežu Virovaca. Do kraja utakmice bilo je još nekoliko izglednih prilika, ali je krajnji rezultat ipak ostao 2:1.

Na kraju više zadovoljni mogu biti Drnjanci, koji su pobijedili momčad iz višeg ranga.