Županijske lige veterana – Drnjančani nadigrali Đurđevčane

Veterani đurđevačkog Graničara u 15. su kolu Prve županijske lige pretrpjeli poraz 2:4 od Tomislava iz Drnja. Picoki su odmah u prvom napadu stigli do početne prednosti, a strijelac je bio Ćurić. Drnjančane nije pokolebalo rano vodstvo domaćina i u 35. minuti Neven Sataić odmjerenim je udarcem s 15 metara poravnao na 1:1. Na samom isteku prvog poluvremena gosti su još jednom izigrali domaću obranu, a Nikola Fičko bio je neumoljiv za 1:2. Konkretniju igru Tomislav je kapitalizirao i u 52. minuti u kojoj je Goran Petrić povisio na 1:3. Mirnu završnicu Drnjančani su osigurali u 64. minuti kad je Neven Sataić zabio svoj drugi gol za 1:4. Konačnih 2:4 u 75. minuti postavio je Plemenčić.

GRANIČAR (Đ)  2(1)

TOMISLAV (D)  4(2)

GRANIČAR: Kutanjac, Štefanac, Ćurić, Lenardić, Fusić, Lovrak, Marinić, Erdec, Martinčić, Ređep, Grgec – još su igrali: Budaj, Matkov, Plemenčić, Milošević, Posavec.

TOMISLAV: Petrović, Galović, Šamonik, Begić, N. Sataić, S. Petrić, G. Petrić, S. Sataić, Ne. Fičko, Ni. Fičko, Gaži – još su igrali: Jakupanec, Šimunić.

ĐURĐEVAC – SRC Vlado Leščan – Duspe. SUDAC: Dejan Juriša (Koprivnica). STRIJELCI: 1:0 Ćurić (1), 1:1 N. Sataić (35), 1:2 Ni. Fičko (45), 1:3 G. Petrić (52), 1:4 N. Sataić (64), 2:4 Plemenčić (75).

Prva ŽNL

Rezultati 15. kola: Omladinac – Osvit 1:2, Podravac – Radnik Križevci 1:1, Graničar (Đ) – Tomislav (D) 2:4, Jadran Galeb – Starigrad 2:0, Mladost (KP) – Miklinovec 7:1.

Parovi 16. kola: Osvit – Mladost (KP), Miklinovec – Jadran Galeb, Starigrad – Graničar (Đ), Tomislav (D) – Podravac, Radnik Križevci – Omladinac.

Druga ŽNL

Rezultati 15. kola: Rasinja – Lipa 6:3, Sabarija – Ferdinandovac 1:7, Bratstvo – Zagorec 3:1, Tehnika Koprivnica – Močile 8:0, Drava (NP) – Sloga odgođeno.

Parovi 16. kola: Lipa – Drava (NP), Sloga – Bratstvo, Zagorec – Sabarija, Ferdinandovac – Tehnika Koprivnica, Močile – Rasinja.