ŽUPANIJSKI KUP: Pravu dramu u Koprivnici odlučili jedanaesterci

Prava nogometna drama odvijala se na utakmici osmine finala Županijskog nogometnog kupa na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek Apaš. Nogometaši Tehnike Koprivnice prošli su u četvrtinu finala pobjedom nad Podravcem iz Virja nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca. Regularni dio utakmice završio je 1:1. Poveli su domaći golom Luke Ernečića u 33. minuti, a izjednačio je u 62. minuti Šignjar.

U ostalim utakmicama osmine finala nije bilo pretjeranih iznenađenja, ali ni nogometnih uzbuđenja. Favoriti su odnijeli očekivane pobjede. Županijski kup nastavlja se na proljeće.

Sigetec: Mladost S – Ferdinandovac 1:4

Đurđevac: Graničar Đ – Bratstvo 1:4

Novigrad Podravski: Drava NP – Tehničar 0:2

Đelekovec: Osvit – Radnik Križevci 0:5

Hlebine: Lipa – Borac 0:6

Koprivnica: Tehnika Koprivnica – Podravac 8:7 11m (1:1)

Kloštar: Podravski Mladost KP – Tomislav Radnik 2:1

Glogovac: Rudar G – Graničar L 1:2