NOVI IZGRED: Prekid na nervoznoj utakmici, igrač udario suca

Odigrani su subotnji susreti županijskih nogometnih liga, a najvatrenije je bilo u najnižem rangu, Četvrtoj ligi. Utakmica Poleta i Radničkog u Glogovnici prekinuta je gotovo na samom početku utakmice, u 11. minuti zbog napada domaćeg igrača na suca Antonia Sirovca. Sudac je utakmicu prekinuo kod rezultata 0:0, a ona će se uz stegovne mjere igraču koji je skrivio prekid i naravno klubu, registrirati za ‘zelenim stolom’ 0:3 u korist Radničkog. U ostalim utakmicama bilo je mirno, barem što se incidenata tiče. Igrao se lijep nogomet u kojem su gledatelji mogli uživati.

U elitnom županijskom razredu, Prvoj ŽNL, Tehnika je na Gradskom stadionu u Koprivnici remizirala s Kalinovcem 1:1. Poveli su gosti pred kraj prvog dijela, u 42. minuti golom Maria Matasića, a obraz Tehnike pred domaćim navijačima osvijetlio je Luka Ernečić izjednačujućim golom u 52. minuti utakmice iz kaznenog udarca.

U drugoj subotnjoj utakmici Prve ŽNL, Bratstvo iz Kunovca vratilo se na pobjedničke staze slavljem kod Prekodravca u Ždali 0:2. Nakon izjednačenog prvog dijela koje je završilo bez pogodaka, u drugom dijelu utakmice Marko Jurčić postigao je dva gola za Bratstvo. Prvi je postigao u 62., a drugi u 80. minuti utakmice. Sutra, na Uskrs u Prvoj ŽNL sastaju se Drava NP – Lipa, Sloga – Miklinovec, Borac – Graničar L, Tomislav Radnik – Tomislav D i Osvit – Mladost M.

Druga ŽNL

Fugaplast – Prugovac 2:0, Starigrad – Rudar G 2:1, Panonija – Viktorija 2:0.

Sutra, na Uskrs, sastaju se Hrvatski bojovnik – Mladost S, Mladost KB – Reka i Močile – Omladinac

Treća ŽNL

Drava P.Sel – Mičetinac 1:2, Zagorec – Rudar B 1:0

Sutra, na Uskrs sastaju se Jedinstvo – Gornja Rijeka, Graničar – Ratar i GOŠK – Čvrstec, a na Uskrsni ponedjeljak Sabarija – Sokol i Mladost C – Drava P. Ses.

Četvrta ŽNL

Bilogora – Prigorje 1:4, Polet – Radnički 0:0 (prekid u 11. minuti – napad na suca).

Sutra, na Uskrs sastaju se Dragovoljac – Jadran Galeb, Bušpan – Rasinja i Mladost VR – Udarnik