supersport hnl, 25. kolo

FOTO Novi poraz! Slaven četiri kola bez pobjede, Lokomotiva kaznila loše prvo poluvrijeme

Traje kriza u koprivničkom prvoligašu, koji ni u četvrtoj uzastopnoj utakmici nije uspio doći do pobjede. Čak ni do boda, jer Lokomotiva je slavila na Apašu 3:2 i pobjegla na šest bodova prednosti.

Slavenaše je poraza koštalo loše prvo poluvrijeme u kojem su izgledali katastrofalno. Gosti su poveli već u petoj minuti preko Čopa, u 21. je Vinko Međimorec pogodio svoju mrežu i s tim rezultatom otišlo se na odmor.

Ferenčina je prve dvije izmjene napravio već u 33. minuti, treću na poluvremenu i to je urodilo plodom u 47. minuti, kada je Štrkalj na asistenciju juniora Jagušića smanjio 1:2. Albanac Pllana je u 64. glavom zabio za 2:2, a onda su gosti iz penala osam minute kasnije zabili za pobjedu. Opet je mrežu tresao Čop, a najstrožu kaznu izborio Šotiček.

Nažalost, tako se nastavila kriza, a slijede Dinamo, Rijeka, Osijek…

Više čitajte u nastavku i u ponedjeljak, u novom broju Podravskog lista

SLAVEN BELUPO: Sušak, Boras (od 33. Štefulj), Međimorec, Pllana, Bosec, Agbekpornu (od 33. Jagušić), Liber (od 89. Hlevnjak), Mioč, Murić, Šakota (od 46. Nongoh), Štrkalj. TRENER: R. Ferenčina
LOKOMOTIVA: Šubarić, Kalaica, Matić (od 74. Žilinski), Bartolec, Leovac, Marić, Fetai (od 74. Bošković), Mudražija, Goričan, Šotiček, Čop. TRENER: S. Čabraja
STRIJELCI: 0:1 Čop (5′), 0:2 Međimorec (21′), 1:2 Štrkalj (47′), 2:2 Pllana (64′), 2:3 Čop (73′)

🟨🟨 92. minuta – Dva žuta za goste. Prvo vratar Šubarić zbog zadržavanje igre, a zatim i Kalaica zbog prekršaja

⏱ 90. minuta – Igrat će se pet minuta sudačke nadoknade, vremena je sve manje

🔄 90. minuta – Nova promjena, Hlevnjak je ušao umjesto Libera, ali na semaforu je i dalje 2:3. Lokomotiva se dobro brani, nema nekih većih prigoda ni na jednoj strani

🟨 88. minuta – Žuti karton dobio je Duje Čop, koji je ometao vratara Slavena

🔄 80. minuta – Mijenja i Ferenčina. Šuto ulazi u igru umjesto Murića. Još ima vremena za golove i preokret

🔄🔄 74. minuta – Dvije promjene kod gostiju. Izašli su Matić i Fetai, ušli Bošković i Žilinski

⚽⚽⚽🔴⚫ 73. minuta – 2:3 Gosti opet vode. Šotiček je pobjegao obrani i pao nakon blagog kontakta s Pllanom, a Kolarić pokazao na bijelu točku. Siguran s nje bio je Čop

🟨🟨 72. minuta – Penal za goste i dva nova žuta za domaćine. Zbog prekršaja Pllana, a prigovora Mioč.

🟨 69. minuta – Žuti karon dobio je Bosec zbog prekršaja na sredini terena

⚽⚽🔵 64. minuta – 2:2 GOOOOL! Slaven se vratio u utakmici. Za 2:2 glavom je zabio Pllana nakon ubačaja s kornera. Govor tijela kod igrača puno je bolji, ide se i po treći gol

🔄 60. minuta – Prva izmjena u gostujućim redovima. Canjuga je vani, a unutra Lirim Kastrati, nekadašnji dinamovac koji se tijekom zime vratio u HNL

❗ 55. minuta – Dobra prilika za Lokomotivu. Šotiček se prošetao kroz igrače Slavena i opalio sa 17-18 metara. Srećom, lopta je otišla iznad grede.

📣 53. minuta – Prvi put na utakmici oglasile su se i Podravske štuke. Štimung je odmah bolji, živnuo je i ostatak publike, svi traže samo jedno – novi gol Slavena

⚽🔵 47. minuta – 1:2 GOOOL! Slaven se odmah vraća u utakmicu. Zabio je iz blizine Štrkalj, ali veći dio posla napravio je Jagušić, koji ga je pronašao na drugoj stativi. Ajmo!!!

🔄 46. minuta – Slaven je u drugo poluvrijeme ušao s još jednim novim igračem. Ferenčina je u svlačionici ostavio Šakotu, koji nije napravio ništa, a u igri je Nongoh

⏱ 45. minuta – Gotovo je prvo poluvrijeme. Slaven gubi 0:2 i izgleda prilično loše. Nitko na stadionu ne može biti zadovoljan s onime što gleda. Nadamo se puno boljoj igri u nastavku…

⛔ 45. minuta – Gosti su tražili najstrožu kaznu, ali Šotiček je malo previše dramatizirao pa ništa od svega toga. Suci u VAR sobi pozvali su Kolarića da provjeri situaciju, no mladi sudac ostao je pri svojoj odluci

🟨 35. minuta – Prvi žuti karton i kod gostiju, dobio ga je Canjuga

🔄🔄 33. minuta – Koliko je situacija na terenu loša najbolje nam govori podatak da je Ferenčina već posegnuo za dvije promjene. Izvadio je Agbekpornua i Borasa, koji su izgledali indisponirano, a u igri su Štefulj i junior Jagušić

📣 30. minuta – Slaven izgleda prilično loše i nikako da se oporavi od početnog šoka. Govor tijela na igračima je loš i Lokomotiva je i dalje bolja, unatoč tome što ima veliku prednost. Nešto više od 500 gledatelja na tribini nikako ne može biti zadovoljno.

⚽⚽🔴⚫ 21. minuta – 0:2 Nije dobro! Lokosi su povećali vodstvo nakon nespretne reakcije Vinka Međimorca, koji je svladao vlastitog vratara Suška. Ubačaj u kazneni prostor iz slobodnog udarca glavom je skrenuo u mrežu.

🟨 20. minuta – Ev i drugog kartona u redovima koprivničkog prvoligaša. Ovaj put žutilo se pred očima Vinku Međimorcu

🟨 11. minuta – Već smo vidjeli i prvi žuti karton na utakmici. Zaradio ga je Agbekpornu nakon grubog prekršaja na jednom od igrača Lokomotive

⚽🔴⚫ 5. minuta – 0:1 Šok na Apašu. Tek što je utakmica počela Lokomotiva je povela preko Duje Čopa. Loš ulazak slavenaša u utakmicu…

⏱ 1. minuta – Počela je utakmica na koprivničkom Apašu. Prvi napad ima Slaven, koji se s eventualnom pobjedom može izjednačiti s Lokomotivom na petom mjestu