Tara Rušak druga, Marija Vladušić treća u Maloj Subotici

Atletičarke i atletičari sjevera Hrvatske okupili su se prošle subote u Maloj Subotici u Međimurju gdje su se sportski podružili trčeći petu utrku općine Mala Subotica. Među brojnim natjecateljima bili su i članovi i članice koprivničkih i križevačkih klubova. Vrlo uspješna bila je Koprivničanka Tara Rušak koja je osvojila drugo mjesto u kategoriji Ž19. Treće mjesto u kategoriji Ž50 osvojila je Marija Vladišić. Sonja Rušak bila je šesta u kategoriji Ž50, sedmo mjesto na 7,9 km osvojio je Josip Jagarinec, a Nataša Sušanj u kategodiji Ž40 bila je deveta. Na utrci su nastupali i članovi Škole trčanja Križevci, i to Marko Horvat koji je bio peti u kategoriji M30, Danijela Gudić koja je bila deveta u Ž40 te Matija Subotičanec, Alen Lukinović, Zvonimir Mesić, Tomislav Bojko i Saša Brumen.

Kup Peski u lovu ribe udicom na plovak

Molvarcima prvo mjesto, Danijel Kopričanec pojedinačno najbolji

AKTIVAN VIKEND TRKAČA IZ ĐURĐEVCA

FOTO Mirko Antoljak istrčao ultramaraton Zagreb – Vukovar, Senzel i Antolaš do postolja u Kalinovcu