4. HNL: Pitomačani utrpali petardu Gariću

Pitomača je u sedmom kolu Četvrte hrvatske lige Sjever s uvjerljivih 5:0 pobijedila Garić. Do početne prednosti Pitomačani su stigli u 42. minuti. Jantol je podvalio loptu za Kovačeca koji je s 12 metara zabio za 1:0. Tek što se krenulo s centra Garić je ostao s igračem manje jer je Vaclavek zaradio drugi žuti karton. U drugom poluvremenu Pitomačani su iskoristili brojčanu prednost te golovima Kovačeca, Matančića, Begovića i Plavšića slavili s 5:0.

Molvarska je Mladost na gostovanju kod Slatine pretrpjela poraz 1:3. Slatina je preko Felixa u 13. i Kupresa u 30. minuti povela 2:0. Tračak nade za Molvarce pojavio se u 36. minuti kad je Vjekoslav Kolar smanjio na 2:1. No, u 56. minuti Da Silva je kaznio neopreznost Molvaraca i zabio za konačnih 3:1. Kloštranska Mladost je hat-trickom Denisa Kovača pobijedila Suhopolje 3:1, dok je Ferdinandovac na gostovanju u Predavcu pretrpio minimalan poraz 1:0 od Dinama.

FOTO Ivan Bedeković

RASPISAN NATJEČAJ ZA SANACIJU TRAVNJAKA

Još dvije utakmice i hibrid odlazi u povijest. Za Slaven je bio vrlo nesretan zadnjih godina…

taman pred međusobni okršaj

Cvetkovčani već hlade šampanjac. Glavnom rivalu oduzeta tri boda zbog nevjerojatne greške

BAKLJADA PRED STADIONOM

VIDEO Evo kako su dočekani pioniri Slavena nakon odličnog plasmana na turniru u Umagu

županijski nogomet

FOTO Močilani i Herešinčani se provukli, Lipa iznenadila, Sabarija pala u Koledincu

PREOKRET ZA VELIKO SLAVLJE

FOTOGALERIJA Mladi biseri Bošnjak i Jagušić “pomeli” Šibenčane i odveli juniore u mirne vode

praznik nogometa

FOTO Hajduk došao u krizi i opet uzeo sve u Koprivnici. Upisan tko zna koji domaći poraz