4. HNL: Pobjede Kloštrana i Pitomačana

Kloštranska je Mladost i na gostovanju u Garešnici u drugom kolu Četvrte hrvatske lige Sjever uzela puni plijen, a Kloštrani su protiv Garića slavili 1:2. Do početne prednosti Kloštrani su stigli u 38. minuti kad je Šantek nadmudrio domaćeg vratara za 0:1. U 56. minuti novu izglednu priliku Kloštrana Kovač je pretvorio u 0:2, a konačnih 1:2 u 63. minuti postavio je Starčević s bijele točke.

I Pitomača je bila uspješna na gostovanju, a momčad Ivana Presečana slavila je kod Čazme 2:4. Susret su bolje otvorili domaćini koji su poveli u 18. minuti golom Nekića s bijele točke. Primljeni pogodak trgnuo je Pitomačane koji su preko Paradinovića u 21. i 32. minuti kreirali preokret. U 68. minuti Begović je majstorski zabio za 1:3, no vrlo brzo je Čazma golom Kirina smanjila na 2:3. Pobjedu Pitomačana u sudačkoj nadoknadi potvrdio je Kovač.