Agata Kokša i Nora Ljajić prvakinje su Hrvatske

Mlade šahovske nade iz naše županije bile su uspješne na pojedinačnom kadetskom prvenstvu Hrvatske koje je održano u Trogiru. Titule prvakinja Hrvatske osvojile su Agata Kokša, članica Šahovskog kluba Konaki iz Novog Virja u kategoriji do 11 godina i Nora Ljajić iz Šahovskog kluba Križevci u kategoriji do sedam godina. U kategoriji dječaka do sedam godina David Jovičić (Picok Đurđevac) bio je sedmi, dok je Emil Mihajlović (Cirkvena) osvojio 18. mjesto.

U kategoriji djevojčica do devet godina Helena Mihajlović (Cirkvena) osvojila je sedmo, Sofija Kučar (Križevci) 16., Iva Gojković (Križevci) 18., Lana Lukinović (Cirkvena) 19. te Tena Martić (Križevci) 21. mjesto. U kategoriji dječaka do devet godina Gabriel Kapitanić (Picok) osvojio je 8., Samuel Zobundžija (Podravka) 10. te Rok Zagrajski (Podravka) 19. mjesto. U kategoriji šahistica do 11 godina, uz prvakinju Agatu Kokša, odličan rezultat ostvarila je i Leoni Lukinović (Cirkvena) koja je bila peta, dok je Petra Krajačić (Konaki) osvojila 17. mjesto. U kategoriji šahista do 11 godina Petar Dimač (Podravka) osvojio je 13., Ivan Zagrajski  (Podravka) 21. te Ivan Kolarić (Konaki) 39. mjesto.

U kategoriji šahistica do 13 godina Lana Car (Cirkvena) osvojila je osmo te Noemi Balažinec (Tomislav-Goran, Sveti Ivan Žabno) 25. mjesto. U kategoriji šahista do 13 godina Leo Lovreković (Križevci) zauzeo je 25., Grgur Zagrajski (Podravka) 37. te Matija Mihočka (Picok) 39. mjesto. U kategoriji šahistica do 15 godina Petra Karij (Konaki) osvojila je odlično drugo mjesto, a Helena Domislović (Tomislav-Goran) bila je deveta. U kategoriji šahista do 15 godina Emanuel Bunić (Koprivnica) zauzeo je šesto, Matej Zadro (Koprivnica) osmo, Jan Horčićka  (Koprivnica) 20., Ivan Martić (Koprivnica) 29., Ervin Zidarić (Križevci) 50. te Luka Novak (Križevci) 66. mjesto.