Desni bek stiže iz Plitvice Selnik

Antonio Petak novo je pojačanje Mladosti Sigetec Ludbreški

Mladost iz Sigetca Ludbreškog predstavila je novo pojačanje za nadolazeću sezonu. Redove kluba pojačao je Antonio Petak, 20-godišnji obrambeni igrač, koji dolazi iz Plitvice Selnik.

Petak je prošao nogometnu školu NK Podravina Ludbreg, a posljednjih sezona bio je standardan član prve postave Plitvice. Igra na desnoj strani obrane, a u klubu vjeruju kako će svojim kvalitetama i radnim navikama dodatno osnažiti momčad.

FOTO Mladost SL

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Vodi li ih ta pozicija u viši rang, ovisi o Tomislav Radniku

Bušpan izborio drugo mjesto na ljestvici, čeka rasplet i nada se promociji u viši rang

Križevački košarkaši igrali u Čakovcu i Zagrebu

Radnikovi seniori osvojili zlato i srebro, kadeti do brončane medalje

PROMETNO NA "APAŠU"

Slaven želi dovesti veznjaka Dinama, ali i talenta Šahtara, sina nekadašnjeg napadača Modrih