FANTASTIČAN UČINAK

Apsolutna dominacija: Kadetkinje ŽNK Koprivnice u četiri utakmice zabile čak 31 gol

Ženski nogometni klub Koprivnica na službenim se web-stranicama pohvalio sjajnim učinkom svog kadetskog sastava. Naime, djevojke su nakon četiri kola na tablici HNLŽM – Centar skupina “B” kadetkinje 24/25 uvjerljivo prve s čak 31 postignutim i samo dvama primljenim golovima.

U 1. su kolu s 11:0 pobijedile ekipu Naftaša iz Ivanića, da bi uslijedio trijumf protiv Varteksa (3:1). Na gostovanju su potom rezultatom 15:0 slavile nad sisačkim Frankopanom, a u dosad posljednjem odigranom kolu Lastu iz Gudovca dobile 2:1.

Dakako, zbog sjajne učinkovitosti djevojke predvode i listu najboljih strijelkinja. Vodeće ‘topnice’ lige su Karolina Đurin i Monika Makar s po deset golova, Iva Hlevnjak četvrta je sa sedam, a petoplasirana Lana Bradić dosad ih je postigla tri.

Sastav koji vodi Mateja Videc za vikend gostuje kod Moslavca u Popovači.

FOTO Ženski nogometni klub Koprivnica

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Povratnik iz Austrije pridružio se klubu uoči nove sezone

Luka Harambaša novo je pojačanje Močila

Balić, Štignjedec i Široki novi su aduti za nadolazeću sezonu

Prugovac predstavio tri pojačanja za novu sezonu

Marta Dugalija (12) publiku već godinama oduševljava svojim izvanrednim nastupima

„Uzor mi je svatko tko svojim plesom priča priču, tko pokazuje ljubav, strast i upornost na podiju”