Nogometni klub Koprivnica pojačao je konkurenciju u veznom redu. Naime, u momčad je stigao 23-godišnji Arijan Brković, koji je zadnji angažman imao u drugoligašu Dubravi Tim Kabel.
Podravskim navijačima Brković je dobro poznat, jer je od 2015. do 2021. bio u Slaven Belupu, prvo prošao školu nogometa, a onda našao svoje mjesto u seniorskoj momčadi.
Za Slaven je odigrao čak 55 službenih utakmica te zabio jedan gol i dodao dvije asistencije. Triput je oblačio i dres hrvatske U-19 reprezentacije, što potvrđuje da su Koprivničanci dobili pravo pojačanje.
– Brkovićevim dolaskom nastavljamo i s pripremanjem momčadi za sljedeću sezonu, on će zajedno s našim iskusnijim igračima predstavljati okosnicu uz koju će stasati mladi igrači Slavena Belupa – rekao je predsjednik kluba Tomislav Zalar.
Veznjak, rođen u Vukovaru, igrao je još za Dugopolje i Posušje, a prema Transfermarktu vrijedi 250 tisuća eura.
FOTO NK Koprivnica