Atletičari OŠ Braća Radić na državnoj završnici

Atletičari Osnovne škole Braća Radić iz Koprivnice osvojili su prvo mjesto na županijskom natjecanju u atletici održanom u Križevcima i plasirali su se na državnu završnicu u Puli. U pobjedničkoj ekipi bili su učenici Josip Štefanec, Dino Ivančić, Dani Canjuga, Petar Jug, Ivan Veh, Marin Milošević, Matija Petrović, Jurica Draženović, Antonio Oršoš i Valentin Lončar. Voditeljica im je Jasmina Markić.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Sjajan nastup đurđevačke tenisačice

Mia Robotić osvojila dva naslova u Samoboru

Prometno u Karlovcu

Karlovec predstavio novog trenera i četiri pojačanja

Nigerijac Adetunji Rasaq Adeshina blizu dolaska u Slaven Belupo

Briljirao u Srbiji, za LASK odigrao samo 25 minuta te osvojio Bundesligu i Kup, a sada stiže u SHNL?