Atletika: Radići peti, Milošević državni prvak u visu

Učenici Osnovne škole i članovi Školskog sportskog društva Braća Radić osvojili su odlično peto mjesto na državnom prvenstvu u atletici održanom u Puli. Osnovnu školu „Braća Radić“ predstavljali su učenici Josip Štefanec, Dino Ivančić, Dorijan Matijaško, Marin Milošević, Jurica Draženović, Antonio Oršoš, Petar Jug, Dani Canjuga i Valentin Lončar. Posebno je uspješan bio Marin Milošević koji je osvojio prvo mjesto u skoku u vis.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Sjajan nastup đurđevačke tenisačice

Mia Robotić osvojila dva naslova u Samoboru

Prometno u Karlovcu

Karlovec predstavio novog trenera i četiri pojačanja

Nigerijac Adetunji Rasaq Adeshina blizu dolaska u Slaven Belupo

Briljirao u Srbiji, za LASK odigrao samo 25 minuta te osvojio Bundesligu i Kup, a sada stiže u SHNL?