Atletika: Radići peti, Milošević državni prvak u visu

Učenici Osnovne škole i članovi Školskog sportskog društva Braća Radić osvojili su odlično peto mjesto na državnom prvenstvu u atletici održanom u Puli. Osnovnu školu „Braća Radić“ predstavljali su učenici Josip Štefanec, Dino Ivančić, Dorijan Matijaško, Marin Milošević, Jurica Draženović, Antonio Oršoš, Petar Jug, Dani Canjuga i Valentin Lončar. Posebno je uspješan bio Marin Milošević koji je osvojio prvo mjesto u skoku u vis.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

HRVAČKI KLUB PODRAVKA IMAO JE TRI NATJECATELJA

Noa Šemovčan i Nikola Golubović Matan do medalja na Prvenstvu Hrvatske

Nagrada križevaca 2026.

FOTO/VIDEO Tisuće zaljubljenika u brzinu okupirale Križevce, spektakl u tijeku

VRHUNSKI RIBIČI NA ZLATNOJ BUĆKI PODIJELILI S NAMA SVOJA ISKUSTVA

VIDEO Na što som najbolje grize, tko se susreo s grdosijom od 80 kila i zna li se uopće kako ovaj drveni alat mami ribu