DRŽAVNA ZAVRŠNICA

Atletska ekipa OŠ Vladimir Nazor viceprvak Republike Hrvatske

Sjajan uspjeh ostvarila je atletska ekipa Osnovne škole Vladimir Nazor iz Križevaca koja je na državnoj završnici Hrvatskog školsko-sportskog saveza u krosu osvojila drugo mjesto.

Križevačke atletičarke i učenice petog i šestog razreda, osvojile su drugo mjesta u ekipnoj konkurenciji na utrci na 800 metara.

Za atletsku ekipu OŠ Vladimir Nazor nastupile su Mila Jurić, Petra Prđun, Olja Jelen i Leona Lugomer. U pojedinačnoj konkurenciji, Mila Jurić je bila druga, Petra Prđun deveta, Olja Jelen 14., a Leona Lugomer 70..

FOTO: Hrvatski školski sportski savez

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

održana 6. Zlatna bućka Podravine

Ivano Grubić sa somom od osam kilograma najbolji. Pogledajte fotke i videoreportažu

natjecali se u tri kategorije

Na 5. kupu ŠN Općine Koprivnički Ivanec nastupilo 19 ekipa

HRVAČKI KLUB PODRAVKA IMAO JE TRI NATJECATELJA

Noa Šemovčan i Nikola Golubović Matan do medalja na Prvenstvu Hrvatske