odlični rezultati

Badmintonaši Koprivnice uzeli tri brončane medalje na PH do 13 i 17 godina

Nakon što su bili uspješni u Čakovcu, mladi badmintonaši Koprivnice nekoliko medalja osvojili su i proteklog vikenda u Prelogu, gdje se igralo Prvenstvo Hrvatske u kategorijama do 13 i 17 godina.

Ovaj put boje kluba branilo je pet igračica, odnosno igrača, s time da je njih četvero igralo u kategoriji do 13, a Miroslav Bajrić do 17 godina. Upravo je Miroslav osvojio jednu od medalja, i to onu brončanog sjaja u paru s kolegom iz zagrebačkog Medvedgrada. Općenito gledano, svi Koprivničanci koji su stali na postolje uzeli su brončane medalje. To se odnosi Laru Tomjek i Petra Lovasića, koji su igrali u mješovitom paru te Filipa Vedriša, koji je bio treći u muškim parovima sa suigračem iz Splita. Jan Koprek jedini je od naših predstavnika ostao bez postolja.

– Vrlo smo zadovoljni ovim rezultatima ostvarenim u konkurenciji najboljih badmintonaša Hrvatske – poručili su iz kluba.

gorica primila četiri komada

FOTO Napokon! Slaven pobijedio na Apašu nakon tri mjeseca, zabio i kadet Patrik Marić

U TIJEKU JE 20. OLIMPIJSKI FESTIVAL DJEČJIH VRTIĆA

VIDEO Ispunjena Bepova dvorana bodri više od 400 malih sportaša

napeto u veteranskim ligama

FOTO Jambra u Herešinu sprašio četiri komada, isto toliko i Nemčić za prvu pobjedu Miklinovca

dolazi neugodan protivnik

Radeljić: Imali smo žestok sastanak i neki se moraju zamisliti, jer je nedopustivo tako igrati