Bebek preuzeo glavnu ulogu, Slaven iščupao bod

Slaven je upravo odradio jučer odgođeno 15. kolo na gostovanju kod Gorice. Utakmica se nije igrala zbog magle.

Krenulo je dobro za Farmaceute, Zirdum je u 9. minuti nakon kornera glavom pospremio loptu u mrežu za 0:1. Imali su još Hoxha i Crnac mrtvace, no nije bilopreciznosti. Nažalost glavnu ulogu preuzina sudac Bebek koji je svako malo bespotrebno vadio žute kartone. Kocijan je svoj prvi zaradio valjda u prvom prekršaju na sredini terena. Prekršaj ništa posebno, ali Bebeku je to bilo za opomenu. Desetak minuta kasnije i drugi karton, ovaj ipak zaslužen. Slaven je s igračem manje.

Uloge su se okrenule. Gorica je napadala i uspjela sretno preko Vujnovića izjednačiti u zadnjoj sekundi prvog dijela. 1:1.

U nastavku Gorica je imala više loptu u nogama, no bez izrazitih prilika. Na trenutke je prijetio i Slaven čak i opasnije.