Biciklijada u Podravskim sesvetama

Biciklirali rutom dugom 25 kilometara

Nastavljajući stoljetnu tradiciju sesvečkog sportskog, amaterskog i rekreacijskog biciklizma, udruga Fletni dijak i Turistička zajednica područja Dravski peski organizirali su ove nedjelje vožnju biciklima. Okupljanje je počelo u 14 sati kod zgrade općine Podravske Sesvete, a vozilo se 25 kilometara.

Zakazana ruta je bila Podravske Sesvete – Brodić – Ferdinandovac – Batinske – Podravske Sesvete, a nakon završetka biciklijade za sve je sudionike osigurana zakuska u maloj sali. Bio je to put zdravlja i uživanja u ljepotama prirode, a bez obzira na visoke temperature vožnja je bila lagana i ugodna.

FOTO Stjepan Jagić

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Patuljan iz Pustakovca slavio

Ulovili 123 šarana teških 770 kilograma

Plivači Šoderice osvojili tri medalje

Marić i Patrčević Lončarić zlatni, Treščec srebrni na otvorenju Kupa Hrvatske

Košarka 3x3

Radnik osvojio zlato i srebro na Crosscity Buckets turniru