ANGAŽIRANI NA POLA RADNOG VREMENA

Bolnica uspjela zaposliti sedam umirovljenih liječnika

Koprivnička Opća bolnica raspisala je krajem studenog natječaj za zapošljavanje. Od ukupno 17 traženih zaposlenika u svojoj su ustanovi planirali opet angažirati sedam umirovljenih doktora i to na pola radnog vremena. Prema rezultatima javnog natječaja u tome su i uspjeli.

Pacijenti će tako ponovno moći korisiti usluge specijalistice interne medicine Dragice Kramarić, specijalistica ginekologije Smiljke Behin i Katarine Plavec – Pavlek, Marije Sačer na odjelu citologije, infektologije Vesnice Mađarić, neurologa Romana Poje i doktora Walter – Louis Brlečića koji se vraća na pola radnog vremena na radno mjesto specijalista fizikalne medicine i rehabilitacije.

FOTO Arhiva

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Osuđen 52-godišnjak koji je s 1,28 promila naletio na par biciklista

Iryna je od zadobivenih ozljeda preminula, a njezin suprug teško stradao. Vozač Forda dobio četiri godine zatvora

Preminuo je mladen maljak

Uvijek spreman pomoći, nasmijan i požrtvovan, svojim je djelima pokazivao što znači biti pravi vatrogasac i prijatelj

Tijekom prošle godine zabilježen pad prirasta svinja, uvoz veći od izvoza

Najbolji mladi nerasti u državi uzgajaju se u Podravini i Prigorju