ANGAŽIRANI NA POLA RADNOG VREMENA

Bolnica uspjela zaposliti sedam umirovljenih liječnika

Koprivnička Opća bolnica raspisala je krajem studenog natječaj za zapošljavanje. Od ukupno 17 traženih zaposlenika u svojoj su ustanovi planirali opet angažirati sedam umirovljenih doktora i to na pola radnog vremena. Prema rezultatima javnog natječaja u tome su i uspjeli.

Pacijenti će tako ponovno moći korisiti usluge specijalistice interne medicine Dragice Kramarić, specijalistica ginekologije Smiljke Behin i Katarine Plavec – Pavlek, Marije Sačer na odjelu citologije, infektologije Vesnice Mađarić, neurologa Romana Poje i doktora Walter – Louis Brlečića koji se vraća na pola radnog vremena na radno mjesto specijalista fizikalne medicine i rehabilitacije.

FOTO Arhiva

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

POLJOPRIVREDNIKU NEVRIJEME NAPRAVILO VELIKU ŠTETU

VIDEO Dušanov (83) krumpir taman je krenuo cvjetati, a onda je pala tuča i uništila mu cijeli vrt

Šaranski kup

Izvukli iz jezera 615 kilograma ribe, no ovog će amura posebno pamtiti

BRIGU U PTIĆIMA PREUZELI VILIM I UNA

VIDEO Otvorili su poštanski sandučić očekujući račune, a dočekala ih je najslađa “pošiljka” ikad