ANGAŽIRANI NA POLA RADNOG VREMENA

Bolnica uspjela zaposliti sedam umirovljenih liječnika

Koprivnička Opća bolnica raspisala je krajem studenog natječaj za zapošljavanje. Od ukupno 17 traženih zaposlenika u svojoj su ustanovi planirali opet angažirati sedam umirovljenih doktora i to na pola radnog vremena. Prema rezultatima javnog natječaja u tome su i uspjeli.

Pacijenti će tako ponovno moći korisiti usluge specijalistice interne medicine Dragice Kramarić, specijalistica ginekologije Smiljke Behin i Katarine Plavec – Pavlek, Marije Sačer na odjelu citologije, infektologije Vesnice Mađarić, neurologa Romana Poje i doktora Walter – Louis Brlečića koji se vraća na pola radnog vremena na radno mjesto specijalista fizikalne medicine i rehabilitacije.

FOTO Arhiva

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

traktorist kriv za izazivanje nesreće

Zetorom skrenuo u lijevo na makadam, ali nije primijetio da ga u tom trenutku pretječe Mazda

NAGLASAK REBALANSA JE NA MJERAMA ZA LIJEČNIKE

Županija povećala proračun, diže se i kredit od 5,5 milijuna eura

GORJELO KROVIŠTE TEK IZGRAĐENE MONTAŽNE KUĆE

Radnicima su požar pomagali gasiti susjedi i slučajni prolaznici, a vatrogasci stigli u manje od pet minuta