Borac izgubio u ‘ping-pong’ srazu protiv Slatine

U uzbudljivoj utakmici 24. kola 4. NL Bjelovar-Koprivnica-Virovitica Slatina je pobijedila Borac rezultatom 6:5. Domaći su poveli golom Bubaša već u petoj minuti, da bi na 2:0 povisili samo sedam minuta kasnije. Bastašić smanjuje na 2:1 u 16. minuti, a sedam minuta kasnije dovodi i do izjednačenja. Domaći ponovno prelaze u vodstvo golom Kupresa, no Borac ponovno izjednačava golom Šumigeu 31. minuti. Šomođi zatim povisuje na 4:3, a uzvraća im Bastašić s hat-trickom u 42. minuti. U nastavku za domaćine povisuju Bubaš i Petrinjak, a tu razliku za kraj smanjuje Poldrugač u 81. minuti.

NEKIMA IZBORNA, NEKIMA SPORTSKA SRIJEDA

FOTO Cvetkovčani ‘na mišiće’ kroz močilski pakao, iznenađenje u Kalinovcu

2. HRL SJEVER

FOTO Linice u zadnjoj domaćoj utakmici pobijedile Zrinski i skočile na drugo mjesto

IVAN RADELJIĆ, NOVI TRENER SLAVEN BELUPA, O PLANOVIMA, IGRAČIMA, BUDUĆNOSTI...

Želim da Koprivnica, baš kao u moje vrijeme, opet bude neosvojiva utvrda

Podijeljene plakete najistaknutijim pojedincima i kolektivima u Đurđevcu

Viktorija Šestak i Anatoliy Snozyk najbolji sportaši, ribolovke i mladi nogometaši klubovi

totalna dominacija

“Kanta” se vraća kući! Podravka mjesec dana prije kraja sezone potvrdila naslov prvakinja