Borac izgubio u ‘ping-pong’ srazu protiv Slatine

U uzbudljivoj utakmici 24. kola 4. NL Bjelovar-Koprivnica-Virovitica Slatina je pobijedila Borac rezultatom 6:5. Domaći su poveli golom Bubaša već u petoj minuti, da bi na 2:0 povisili samo sedam minuta kasnije. Bastašić smanjuje na 2:1 u 16. minuti, a sedam minuta kasnije dovodi i do izjednačenja. Domaći ponovno prelaze u vodstvo golom Kupresa, no Borac ponovno izjednačava golom Šumigeu 31. minuti. Šomođi zatim povisuje na 4:3, a uzvraća im Bastašić s hat-trickom u 42. minuti. U nastavku za domaćine povisuju Bubaš i Petrinjak, a tu razliku za kraj smanjuje Poldrugač u 81. minuti.