Bravo: Stanko Gložinić krv je dao stoti put!

U organizaciji Gradskog društva Crvenog križa Grada Ludbrega, u Dubovici, mjestu u općini Veliki Bukovec, održana je sedma akcija dobrovoljnog darivanja krvi. Odazvalo se 29 darivatelja i ukupno je prikupljeno 28 doza krvi.

-Zahvalni smo svakom koji se odazvao akciji, ali posebne čestitke zaslužuje naš Stanko Gložinić kojem je ovo bilo stoto darivanje krvi i koji je svojom krvlju do sada spasio čak 300 života – kazala je ravnateljica ludbreškog društva Crvenog križa Mirjana Jerbić.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Zanimljivosti

Instruktor vožnje otkrio trik uz pomoć kojeg će i najgori vozači savršeno bočno parkirati

POGLED S BILOGORE

O poveznicama između Narodnog fronta Judeje i Hrvatske seljačke stranke

NOĆNI IZLAZAK ZAVRŠIO NA POLICIJI

Dva bahata klinca galamila ulicom: “Idemo pit i drogirat se! Nitko mi ništa ne može”. Privedeni su