Brazilac Vinicius novo pojačanje Picoka, a Petrinić i Brlas Poberuna

Đurđevački Graničar u prijateljskoj je utakmici pobijedio Kalinovac s uvjerljivih 5:1. Odmah u uvodu Škurdija i Fusić zabili su za vodstvo Picoka 2:0. U drugom poluvremenu Ivan Tomica hat-trickom je uništio Poberune za koje je počasni pogodak postigao Petrinić. Uoči ogleda protiv Kalinovca Graničar je dobio još jedno pojačanje, a to je Brazilac Vinicius Gustavo koji bi trebao ojačati vezni red. Iduću prijateljsku utakmicu Đurđevčani igraju u srijedu protiv Pitomače, dok će u subotu ugostiti Ferdinandovac.

– Prikazali smo dobru igru, pogotovo u prvom poluvremenu, bez obzira što smo učinkovitiji bili u nastavku. U drugom poluvremenu priliku je dobio i Vinicius Gustavo i s obzirom na to da se tek priključio momčadi, mogu reći da je opravdao očekivanja – kaže Zvonko Lipovac, trener Graničara.

I Kalinovčani su dobili dva pojačanja za proljetni dio prvenstva Prve županijske lige. Iz Virovitice su stigli Janko Brlas i strijelac Karlo Petrinić koji bi trebali poboljšati učinkovitost Poberuna. Novu prijateljsku utakmicu Kalinovac igra u subotu u Velikim Zdencima protiv Zdenke.

– U početnoj smo fazi priprema i to je bilo vidljivo u susretu protiv Graničara koji trenira već mjesec dana. Do početka prvenstva imamo dovoljno da uđemo u željenu formu – kaže Neven Golubić, predsjednik Kalinovca.

gostovanje u puli

Radeljić najavio mlađi Slaven: Juniori će startati, greške im ne brojim, ali tražim energiju

treća pobjeda u kvalifikacijama

Virovke rasturile zagrebački Falcons i osigurale dodatno razigravanje za Premijer ligu

RASPISAN NATJEČAJ ZA SANACIJU TRAVNJAKA

Još dvije utakmice i hibrid odlazi u povijest. Za Slaven je bio vrlo nesretan zadnjih godina…

taman pred međusobni okršaj

Cvetkovčani već hlade šampanjac. Glavnom rivalu oduzeta tri boda zbog nevjerojatne greške

BAKLJADA PRED STADIONOM

VIDEO Evo kako su dočekani pioniri Slavena nakon odličnog plasmana na turniru u Umagu